Perşembe , Nisan 9 2020
ANA SAYFA / TASAVVUF / BUGÜNDEN YAZANLAR / ALLAH’IN İPİNE AŞKLA SARIL!

ALLAH’IN İPİNE AŞKLA SARIL!

allahin-ipine
Sahte şeyhler! IŞİD! Ve mesiyanik proje! Kalbi kurtaracağız sizlerin tasallutundan!
Yazar: Hayati Sır
Hayykitap No: 270
Türü: TASAVVUF / Bugünden Yazanlar
Birinci baskı: Ekim 2014
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 978-605-5181-78-9
Barkod: 9786054325789
  • TANITIM
  • YAZAR HAKKINDA
Şeytana karşı yazılmıştır bu kitap! ‘Süslü cinler’le yapılacak ‘metafizik savaş’ı anlatır! Onları nasıl yenebileceğinizin şifrelerini verir! Kalbinizi kuşatan şeytandan nasıl kurtulabileceğinizi! Ve Mescid-i Aksa’nın yıkımını nasıl durdurabileceğinizi! Yazar! ‘Kalem’!

Öylesine karışık ki dünya! Şeytan! Bilhassa karıştırıyor! Anlaşılmasın diye asıl ‘söz’! Hayati Sır tam burada ‘söz’ oluyor işte! Dünyada ne olup bittiğini anlatmak için size! Metafizik ‘bir’ bakışla! Şeytanın, hakikat üzerindeki gölgesini kaldırabilmek için! Yazılmayanı yazabilmek için! ‘Söz’ü alışıldık değil elbette! Sıçramalı ‘bir’ mana! Az ve öz! Bir hikâye, mesel anlatmıyor Hayati Sır! Keramet gösterilerinden uzakta! Yalın ve basit! Ama iç içe manalarla! Yoğunlaşmanız gerekiyor ‘oku’yabilmek için! Günlük hayatın dışına çıkmanız o okuma anlarında! Çünkü sadece ‘kalem’ olarak var Hayati Sır! Kendi de bilmiyor kim olduğunu! ‘Bir’ sır işte!

Ama o ‘hayati sır’ bilinmeden anlamak çok zor şu an dünyada olup bitenleri! ‘Süslü cinler’le yapılan ‘metafizik savaş’ı! Şeytanın insana neden saldırdığını! Kabalist sufileri! Sahte ‘şeyh’leri! IŞİD ve ‘Mesiyanik’ projeyi! Anlamak zor gerçekten de! Mescid-i Aksa’nın neden yıkılmak istendiğini! Ve yerine inşa edilmek istenen ‘Tapınak’taki o altından odanın neden ‘Muallâk Kayası’nın üzerine yerleştirildiğini! ‘Dünya Kralı’ ile bizim sahte ‘şeyh’lerin yer-altı ilişkisini! Ve Kraliçenin saklı ‘Halife’sini! Deccaliyet ve ‘Mehdiyet’! Ve kan! Altın! Anlamak zor hepsini birden! Kalbinizdeki ‘hayati sır’rı okumadan!

Artık ‘oku’yabileceksiniz belki! Bu yazılardan sonra! Yıllardır yazıyor Hayati Sır! Bu altıncı kitabı. İşaretler bırakıyor yazdıklarının içine sizler için! Yol ışıkları! Hakikatin yolunu kaybetmemeniz için! Çünkü olaylar çok hızlı gelişiyor artık! İç içe geçiyor! Üst üste biniyor! Tek bir fotoğraf gibi! Tek ‘bir’ zaman! Hepsi aynı anın içinde oluyor!

Küçücük ekranların içine hapsetmiş şeytan birçoğumuzu! İstediği gibi şekillendiriyor zihnimizi! Eşikaltımız onun elinde! Onun gösterdiği kadarını görebiliyoruz! Küçücük ekranın içinden! O kadar hepsi! Sonsuz ‘bir’ kâinat ve elinizin içinde yanıp sönen, küçücük ‘ateşten put’! Ona inanıyoruz! Şeytanın ‘ateşten put’una! Aldanıyoruz! Bizi ‘çip’leyecek yakında! ‘Altın’dan bir ‘haç’ı çivileyecek alnımızın tam ortasına! Hayatımızın tüm kayıtları o ‘çip’in içinde tutulacak! Ne isterse yaptıracak! Şeytan!

Bilin ki her kim kalbindeki ‘vahyi’ okursa, ‘oku’yabilirse kurtulacaktır! Şeytandan! ‘Dünya Kralı’ndan! ‘Çip’lenmekten! Ve o zaman gelince de, Cenab-ı Allah’a salih ‘bir’ kul olarak ayrılacaktır bu dünyadan! Cennet’te onu bekleyen Rabbine kavuşacaktır! Şeytanın oyununa gelmeyen ‘bir’ insan!

‘Oku’yun! Bir de Hayati Sır’dan dinleyin neler olup bittiğini şu an dünyada! Şeytanın dünyası ve yeryüzü halifesi ‘insan’ın sırlı dünyası!

Küllerinden doğuyor işte tuğrul kuşu! Uyanıyor kalblerimiz içinde Ashab-ı Kehf! Ve başlıyor yeni ‘bir’ zaman!

‘Oku’yun! ‘Hakikat’ hiç de şeytanın size gösterdiği gibi değil!

‘Bir’ de bizden okuyun! Kitap bitene kadar kapatın tüm ‘ateşten put’larınızı! Şeytanla irtibatınızı kesin! Çıkın şeytanın o üç harfli ağından! Kim bilebilir ki! Belki de bağlanmazsınız bir daha!

Allah’ın ipine sıkıca sarılın şimdi!

Hayati Sır
İstanbul’da doğdu! Tarihini pek hatırlayamıyor.. Sonrası çok makul bir hayat hepimiz gibi! Dışından akıp giden yılları içine hiç almadı! Kalbine.. İçinden yazdı! Sessizce! Rabbine.. Şiir diliyle aşk mektupları! Dışında olan ne varsa kaydetti zihnine.. Ne olduysa açıktan.. Gizliden.. Hepsiyle düşündü! Ama hiçbirini! Almadı kalbinin diline! ‘Sır’ olana! Sırdır Aşk! Kaleminin her izinde! Şimdi mi? Bilmiyor ki geleceği! Yazıyor işte! Rabbine.. Kalbindeki! ‘Bir’ hidayetin.. Uyanmasını bekliyor.. Ve sırlı ‘bir’ yolculuğa hazırlanıyor.. Hakikatin peşinde! Hepimiz gibi!

Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:

EY KALBİM! AŞKA ‘SÖZ’ VERDİK…(Masum Bir Kalp! Mazlum Bir Hayat! Ve Mehdiyet Sırrı! Ey Aziz İstanbul!), Şubat 2016
ALLAH’IN İPİNE AŞKLA SARIL! (Sahte Şeyhler! IŞİD! Ve Mesiyanik Proje!), Ekim 2014
SONSUZ ‘BİR’ AŞK (Kıyamet Zamanı), Mayıs 2012
EY AŞK! EY EN SEVDİĞİM! (O saklı kelime benim), Eylül 2011
İYİLİĞİN KILICI (‘Mehdi’nin Sözleri), Ekim 2010
CERN KABALA DECCAL VE MEHDİ (Cennet Sözü), Mayıs 2010
HAYATİ SIR (Merak etmiyor musun?), Eylül 2009

Satın Al: kitapyurdu bkmlogo dr idefix babil tikla24

YENİ ÇIKANLAR

BU Bİ MUCİZE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir