ANA SAYFA / ÇOCUK / BURCU’NUN ÖYKÜLERİ – 2

BURCU’NUN ÖYKÜLERİ – 2

Gizem, heyecan ve macera dolu bir dostluk öyküsüne hazır mısın?
Yazarlar: Mehmet Kemal Erdoğan
Resimleyen: Sernur Işık
Hayykitap No: 508
Türü: ÇOCUK / Edebiyat (Renkli Resimli Öykü)
Birinci baskı: Kasım 2018
Sayfa Sayısı: 112
Ebat: 13,5 x 21 cm
ISBN: 978-605-2214-12-1
Barkod: 9786052214121
  • TANITIM
  • YAZAR HAKKINDA

Banu, kardeşi Burcu ve onun en yakın arkadaşı Elif ’in, kasabadaki en gizemli, bir o kadar ürkütücü eve girmeleriyle başlayan maceraları…
Peki ya, ikide bir firar eden sevimli kuzu…
Piri Reis’in gizemli haritası…
Kargaların istilası…
Gizem, heyecan ve macera dolu bir dostluk öyküsüne hazır mısın?

Mehmet Kemal Erdoğan

Mehmet Kemal Erdoğan 1959 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini bu şehirde tamamladı. İzmir’de maliyeci olarak çalışmaya başlayan yazar, çeşitli vergi dairelerinde çalıştıktan sonra emekliye ayrıldı. Evli ve iki kız babasıdır. Yıldız Yürümesi, Burcu’nun Öyküleri, Balık Yemi Pina ve Prenses Mira’nın Gizemi adlı çalışmaları ödüllü kitaplarıdır. Aynı addaki başka yazarlarla karıştırılmamak için “Kemal” takma adını kullanmaya başladı. Çok sayıda imza, söyleşi ve etkinliklerinde öğrencilerle bir araya gelerek, okuma ve okumanın önemi hakkında söyleşiler yaptı. Yazar, çalışmalarını İzmir’in Tire ilçesinde sürdürmektedir.
Çeşitli dergi ve yayın organlarında yazılarıyla edebiyatımıza katkı sağlamaya çalışan yazarın basılı eserleri şunlardır: Işığın İçindeyim, Yıldız Yürümesi, Burcu’nun Öyküleri, Balık Yemi Pina, Şeker Palyaço, Prenses Mira’nın Gizemi, Yol Arkadaşım, Ana Tanrıça, Araf ’ın Atlıları, Annem Çıldırdı, Babam Çıldırdı, Öğretmenim Çıldırdı, Beni Çıldırtmayın Çıldırdım İşteee!, Kelebekler Prensi, Uzaylı Arkadaşım, Su Perisi, Dedektif Koca Burun, Küçük Kahraman, Püsküllü, Son Kelebek 1, Son Kelebek 2, Son Kelebek 3, Küçük Gazeteci, Hayalet Korsan, Altın Madalya, Çılgın Profesör, Sokak Köpeği Rafi, Yeşil Gezegen, Sevimli Robot, Çelimsiz Domates Fidesi, Kurbağa ve Nilüfer Yaprağı, Yavru Ördek, Büyümek İstiyorum, Perili Bağ, Gizli Dünya-Kümbet, Süper Selami, Bay Buruşuk, Babam Bir Kahraman, Geveze Karga, Arkadaşım Hayalet, Lanetli fantastik, Cehennemin Dört Atlısı, Şahmeran, Cengiz Han, Attila.

Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:

Burcu’nun Öyküleri-2, Kasım 2018
Burcu’nun Öyküleri-1, Kasım 2018
Hicran-ı Aşk, Mayıs 2017
Eve Neşe Getiren Muhabbet Kuşları, Mart 2017
Yem Olmak İstemeyen Pina, Mart 2017
Su İçmek İsteyen Serçe, Şubat 2017

Satın Al:
kitabimkapida
dr
kitapyurdu
tikla24

YENİ ÇIKANLAR

YOU‘TÜP’LÜ KANALIMA HOŞ GELDİNİZ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir