Perşembe , Haziran 20 2019
ANA SAYFA / BİZE SÖYLENMEYENLER / DÜŞERSEN DARA BEN’İ ARA

DÜŞERSEN DARA BEN’İ ARA

İnsanı Kendisiyle Barıştırma Kitabı
Yazar: Vesile Kara
Hayykitap No: 554
Türü: BİZE SÖYLENMEYENLER / Kişisel Gelişim
Birinci baskı: Şubat 2019
Sayfa Sayısı: 208
Ebat: 13,5×21 cm
ISBN: 978-605-2214-64-0
Barkod: 9786052214640 
  • TANITIM
  • YAZAR HAKKINDA

“Hayatımın bir döneminde başım dara düştü, kilitlenip kaldım, hiçbir şey yolunda gitmiyordu. Bu bana nimet oldu, uyuduğum uykudan uyandım. Böylece hem derdimin çaresini aradım hem de derdi olanlara nasıl yardım edebileceğimin eğitimini aldım. O süreçte şunu anladım: Rabbime ne kadar güvenirsem o kadar huzurlu oluyordum, ne kadar şükredersem işlerim o kadar yoluna giriyordu. Gönül kabıma ektiğim tohumların ne kadar önemli olduğunu anladım ve anladıklarımı herkesle paylaşma peşine düştüm.”

Hayatta niyet edip o yolda engelleri aşarak ve inanarak yola devam ettiğimiz sürece yapamayacağımız hiçbir şey yok. Azmederek gönül kabımıza serpeceğimiz her bir tohum rengârenk çiçekler açarak hayatımızı güzelleştirir. Yeter ki elimizdeki tohumları zayi etmeyelim. Yeter ki dara düştüğümüzde “ben”i arayıp bulalım. Kendini bulan, her şeyini bulacaktır. İşin sırrı “ben”i bulmakta. Kendini arama, kendinle barışma yolculuğunda yalnız değilsin…

Yaşam koçu, NLP ve Tetheva terapisti, EFT uygulayıcısı Vesile Kara, deneyimlerinden süzdüklerini okura bu kitapta aktarıyor. Düşersen Dara Ben’i Ara gönül kabındaki fazlalıklardan kurtararak ferahlatıyor okuru. Modernizmin örselediğini insana asli fıtratını ve asıl ihtiyaç duyduğu erdemleri hatırlatıyor.

Vesile Kara

15.02.1970 İstanbul doğumluyum. Memleketim Karabük. İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamladım. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum.
10 yıl anaokulu öğretmenliği yaptım. Bir kamu kurumunda halkla ilişkiler ve organizasyon uzmanı olarak çalışmaktayım. Kişisel gelişime olan merakım hayatım boyunca vardı; uzun süre tasavvuf, kişisel gelişim ve beden dili ile ilgili programlara katıldım. İnsanların hayatına dokunmak ve yardımcı olmak hayatımdaki en büyük tutkumdur. Kişisel gelişimle ilgili yolculuğu hep merak etmiş, ilgi duymuşumdur fakat bu işle ilgili olarak hayatımın olumsuz gittiği bir dönemde çıkış yolu ararken sevdiğim, ilgi duyduğum alanda kendimi bu yolculuğun içinde buldum. Otto NLP Educational Consulting eğitim kurumundan NLP-NLP Master, Yaşam Koçluğu, NLP Terapisti ve Tetheva Terapi Şifalandırma Eğitimi aldım ve hayat yolculuğuma yaşam koçu olarak devam etmekteyim.

Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:
Düşersen Dara Ben’i Ara, Şubat 2019

Satın Al:
kitabimkapida
dr
kitapyurdu
tikla24

YENİ ÇIKANLAR

DEİZM VE ATEİZM ÇIKMAZI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir