ANA SAYFA / SAĞLIK / ÇOCUK SAĞLIĞI / HOŞGELDİN BEBEK

HOŞGELDİN BEBEK

TURGUT KAPAK.indd
Anneliğe merhaba diyenler için rehber kitap!
Yazar: Dr. Hayri Gözlükgiller
Hayykitap No: 457
Türü: SAĞLIK / Çocuk Sağlığı
Birinci baskı: Şubat 2018
Sayfa Sayısı: 192
Ebat: 15,5×23 cm
ISBN: 978-975-2477-69-8
Barkod: 9789752477698
  • TANITIM
  • YAZAR HAKKINDA

İşte yeni annelere en güzel hediye! Bu kitap yeni anneler ve babalar için dört dörtlük bir kılavuz. Beden ve ruh sağlığı iyi, sağlıklı beslenen, huzurlu bir bebeğiniz/çocuğunuz olsun istiyorsanız hemen okumaya başlayın. Hoşgeldin Bebek, hemen doğum sonrasından başlayarak 0-5 yaş döneminde hem siz annelerin hem de bebeğinizin yaşayabileceği tüm sorunlara çözüm, tüm sorulara yanıt sunuyor.

Anne sütünün öneminden sık karşılaşılan bebek/çocuk hastalıklarına, yapılan yanlışlardan gereksiz kaygılara, cinsel kimlikten ruh sağlığına, davranış bozukluklarının çözümünden doğru beslenmeye kadar iyi anne-baba olmanın basit formülleri bu kitapta!

Sağlıklı bebek ve çocuk yetiştirmenin şifreleriyle Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hayri Gözlükgiller 24 saat başucunuzda!

Dr. Hayri Gözlükgiller

1973 tarihinde Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu. Sırası ile Niğde Hacettepe Hastanesi, Nevşehir Yimpaş Çağrı Hastanesi, Kayseri-İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri Doğum Evi, Özel Güngören Hastanesi, Medicalpark Bahçelievler Hastanesi’nde görev yaptı. Dr. Gözlükgiller, halen İstanbul Medicalpark Bahçelievler Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Tıbbi ilgi alanlarına; pediyatrik yoğun bakım, çocuk hastalıkları, yenidoğan bebek takibi, bulaşıcı hastalıklar girmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:

Hoşgeldin Bebek, Şubat 2018
450 Soruda Anadolu Ekolüyle Gebelik ve Annelik (çok yazarlı), Ekim 2016
150 Soruda Fıtrata Uygun Çocuk Yetiştirmek (çok yazarlı), Ekim 2016

Satın Al: kitapyurdu bkmlogo dr idefix babil tikla24

YENİ ÇIKANLAR

BİR YOLCULUKTUR AŞK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir