Perşembe , Nisan 9 2020
ANA SAYFA / TASAVVUF / BUGÜNDEN YAZANLAR / İYİLİĞİN KILICI

İYİLİĞİN KILICI

P1214 HAYY HAYATI SIR KAPAK
Hayati Sır perdeleri ‘bir’ ‘bir’ kaldırıyor!
Yazar:Hayati Sır
Hayykitap No: 120
Türü: TASAVVUF / Bugünden Yazanlar
Birinci baskı: Ekim 2010
Sayfa Sayısı: 180
ISBN: 978-605-4325-27-6
Barkod: 9786054325276
  • TANITIM
  • YAZAR HAKKINDA
‘Mehdi’nin Sözleri’ hepimize yapılan son bir çağrıdır! ‘İyiliğin Kılıcıdır’ o! Kötüleri bile şeytanın esaretinden kurtaracak ‘bir’ sözdür! Kalbinizle ‘oku’manız gerekiyor önce bu yazılanları… Sonra elbette aklın eylem gücüne ihtiyaç var!

Hiç unutulmamalıdır ki ‘insan’ Allah’ın halifesidir… ‘Bir’ yeryüzü halifesi… Her insanın tek ‘bir’ Cennet kalbi vardır aslında! Bu dünya imtihanında ‘kalb’ aynanızı temiz tutmayı başarmışsanız, kalbinize her baktığınızda Cennet’i görebilirsiniz… İşte herkese kendi kalbinin içinden Cennet’i gösterebilmek için yazıldı ‘Mehdi’nin Sözleri’… Allah’ın inayetiyle, her gönüllü insanı şeytanın kavurucu ateşinden çekip alabilmek için…

Bu sözleri ‘kalb’lerinde duyup, aklını kullanarak şeytanın teknolojisinden uzaklaşan herkes inşallah kurtulacaktır… Ama hâlâ o dumansız ateşin içinde bir ‘haz’ zinciri ile birbirlerine bağlı olarak yaşamayı tercih edenler var! Onlar için de yapılabilecek pek bir şey kalmadı şu son zamanda! Çünkü ‘İyiliğin Kılıcı’ onların da sonunu hazırlayacak belki!

Bu dünyadaki Cennet ve Cehennem artık iyice birbirinden ayrılacak! Herkes birbirini görür görmez hemen tanıyabilecek… Kim melek, kim şeytan, kim ‘insan’ bilecek!

O zaman bu zamandır işte!

‘İyiliğin Kılıcı’ belki de her insanın kalbindeki ‘Mehdi’nin ilk sözleri olacak!

Değişmez ve sarsılmaz ‘bir’ hakikat bilgisi olarak!

Kimliğini şu ana kadar açıklamayan Hayati Sır, üçüncü kitabıyla yine ‘kalb’e çağırıyor bizi. Onun kim olduğunu merak eden okuyuculara, sen kimsin diye soranlara o da soruyor: ‘Biz’ ‘bir’‘bir’imizi bilir miyiz yoksa? ‘Halim selim’ ‘bir’ ‘kalb’in içinde birbirimizi ‘hiç’ görmeden bile olsa tanıyabilir miyiz?

Ve susuyor tekrar: Bizim de ‘bir’ sözümüz olabilmişse eğer ‘Mehdi’nin Sözleri’ içinde ‘İyiliğin Kılıcı’ olarak, biliyoruz ki bu sözler tümüyle O’nun sonsuz lütfuyladır… Yoksa ‘Hayati Sır’ kimdir ki! Cenab-ı Allah’ın fakir ‘bir’ kulu… Tek ‘bir’ an parçası! Tek ‘bir’ söz! Hepsi o kadar işte!

Hayati Sır
İstanbul’da doğdu! Tarihini pek hatırlayamıyor.. Sonrası çok makul bir hayat hepimiz gibi! Dışından akıp giden yılları içine hiç almadı! Kalbine.. İçinden yazdı! Sessizce! Rabbine.. Şiir diliyle aşk mektupları! Dışında olan ne varsa kaydetti zihnine.. Ne olduysa açıktan.. Gizliden.. Hepsiyle düşündü! Ama hiçbirini! Almadı kalbinin diline! ‘Sır’ olana! Sırdır Aşk! Kaleminin her izinde! Şimdi mi? Bilmiyor ki geleceği! Yazıyor işte! Rabbine.. Kalbindeki! ‘Bir’ hidayetin.. Uyanmasını bekliyor.. Ve sırlı ‘bir’ yolculuğa hazırlanıyor.. Hakikatin peşinde! Hepimiz gibi!

Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:
EY KALBİM! AŞKA ‘SÖZ’ VERDİK…(Masum Bir Kalp! Mazlum Bir Hayat! Ve Mehdiyet Sırrı! Ey Aziz İstanbul!), Şubat 2016
ALLAH’IN İPİNE AŞKLA SARIL! (Sahte Şeyhler! IŞİD! Ve Mesiyanik Proje!), Ekim 2014
SONSUZ ‘BİR’ AŞK (Kıyamet Zamanı), Mayıs 2012
EY AŞK! EY EN SEVDİĞİM! (O saklı kelime benim), Eylül 2011
İYİLİĞİN KILICI (‘Mehdi’nin Sözleri), Ekim 2010
CERN KABALA DECCAL VE MEHDİ (Cennet Sözü), Mayıs 2010
HAYATİ SIR (Merak etmiyor musun?), Eylül 2009

Satın Al: kitapyurdu bkmlogo dr idefix babil tikla24

YENİ ÇIKANLAR

BU Bİ MUCİZE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir