ANA SAYFA / ÇOCUK / KIZILDERELİ TOPRAKLARINDA TEHLİKE

KIZILDERELİ TOPRAKLARINDA TEHLİKE

kizildereli
Macera seninle devam ediyor!
Yazar:
Çeviri: Belgin Demirbaş
Resimleyen: Leopé
Hayykitap No:
Türü: ÇOCUK / Edebiyat
Birinci baskı: 120
Sayfa Sayısı: Ağustos 2012
Ebat: 12×18,5 cm
ISBN: 978-605-4325-91-7
Barkod: 9786054325917
  • TANITIM
  • YAZAR HAKKINDA
“Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisiyle macera devam ediyor. İşte yeni göreviniz: İki Kızılderili kabilesinin savaşına engel olmak! Savaş nedeni olan kayıp barış çubuğunu, Siyu kabilesi reisi En Az Üç Canlı’ya geri götüreceksiniz. Vahşi doğada heyecan dolu bir macera sizi bekliyor: Güneş dansı, bizon avı, aç çakallar, çıngıraklı yılanlar, öfkeli reisler, izciler, daha neler neler… Bakalım doğru kararlar verip görevi başarıyla tamamlayabilecek misiniz? “Buradan hemen tüymeliyiz!” diyor Theo. “Burası cesurlar diyarı. Çakalları kovalayalım!” diyor Hektor. Karar senin!

Bu kitabın kahramanı sensin! Kararları sen veriyorsun. Bölüm sonlarındaki iki seçenekten birini seç, macerayı kendin yönlendir. Fakat iyi düşün ve dikkatli ol. Çünkü yapacağın her hata seni ve arkadaşlarını sona götürebilir!

Hayykitap, çocukların gönlünü fetheden “Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisine bir kitap daha ekledi. Çok sevilen bu sıradışı serinin kitaplarını okurken sayfadan sayfaya atlayacak, akıl yürüterek maceraya kendiniz yön vereceksiniz. Yanlış kararlar alırsanız türlü türlü tehlikeler sizi bekliyor, aman dikkat! Kızılderili Topraklarında Tehlike sizi eğlenceli bir yolculuğa davet ediyor. İşte kitap ve oyun bir arada; keyfini çıkarın, kendi maceranızın kahramanı olun!

“Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisinin kısa tanıtım filmi:

Thilo
Thilo, ömrünün ilk yirmi yılını ailesine ait kitapçının çocuk kitapları bölümünde geçirdi. Arkadaşları ile birlikte kurduğu kabare grubu “Motzbrocken” ile ülkesi Almanya’yı baştan sona gezmeden önce, Afrika, Asya ve Orta Amerika’yı görme fırsatı buldu. Bugün karısı ve dört çocuğuyla birlikte Mainz’da yaşayan Thilo, düzenli olarak senaryo ve roman yazıyor.

Hayykitap’tan yayımlanan kitapları:

Kızılderili Topraklarında Tehlike, Ağustos 2012
Taş Devrinde Tehlike, Mart 2012
Dinozorlar Devrinde Tehlike, Mayıs 2011
Korsan Gemisi Tehlikede, Ekim 2010

Satın Al: kitapyurdu bkmlogo dr idefix babil tikla24

YENİ ÇIKANLAR

ERKEKLERİN İÇ SESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir